Ingeschreven Deelnemers

Wekelijks word de deelnemerslijst bijgewerkt tot de limiet van 300 deelnemers bereikt is.

Up to date: 212 inschrijvingen

No. Voornaam Achternaam Woonplaats Km
1 Paul Weijenberg Kerkrade 80
2 Joost Arendse Amsterdam 50
3 Jan Ursem Hoorn 80
4 Hennie Berendsen Ewijk 80
5 Will Ubben Sweikhuizen 80
6 Michael Hekker Apeldoorn 80
7 Jos Burgt van der  Rheden 50
8 Adri Senten van Vleuten 80
9 Henk Hensing Noordwijk 80
10 Jan Lee van der Beuningen 80
11 Michael Hoog van het Westervoort 80
12 Anita Pepers Veghel 80
13 Paul Beer de Zaandam 80
14 Patrick Gerritsen Doesburg 80
15 Yvonne Hol Herwen 80
16 Wilfried Dongen van Herwen 80
17 Valerie Wolff de Doesburg 50
18 Afgemeld
19 Jose Guzman Ulft 50
20 Jeanet Guzman – Makaske Ulft 50
21 Olga Cligge Tiel 50
22 Marja Cligge Tiel 50
23 Adriaan Dool van den Rotterdam 80
24 Jan Dinnissen Wijchen 80
25 Jos Ende van de Didam 80
26 Gerrit Arfman Kapel Avezaath 80
27 Dirkje Oegema Franeker 80
28 Johan Hees van Ven Zelderheide 80
29 Magda Renjaan-Keroeboen Zevenaar 80
30 Florisca Voorjans Duiven 80
31 Marian Rutjes ’s Heerenberg 80
32 Alexander Albers Dieren 80
33 Gerard Schuurmans Arnhem 80
34 Frederik Delft van Doetinchem 80
35 Mike Bertrand Geleen 80
36 Rob Stuivenberg Breugel 80
37 Henk-Jan Klis van der Balkburg 80
38 Rageni Groeptar-Sewnarian Hilversum 80
39 Marc Spierings Tilburg 80
40 Afmelding
41 Arjan Baas Arnhem 80
42 Janny van Assen Bergum 80
43 Jessica Verhoef Velp 80
44 Hanny Klumpkens Sevenum 80
45 Gre Kingma Dinxperlo 80
46 Afmelding
47 Afmelding
48 Cris Lauwen nb 80
49 Rifka Bahlmann Veghel 80
50 Gina Visser Apeldoorn 80
51 Marjolein Wouters Zutphen 80
52 Sebastiaan Jutten Dalfsen 50
53 Rianne Pronk Apeldoorn 80
54 Ewa van de Haar Elsthout 80
55 Aalbert Hiddink Zutphen 50
56 Natacha Muijser Duiven 50
57 Simone Geurts Westervoort 50
58 Ingrid Kemper Bennekom 50
59 Gerianne van Ravels Duiven 50
60 Harry Sellis Kampen 80
61 Jolien Dijkhof Kampen 80
62 Henk Wezendonk Duiven 50
63 Frans van der Made Zevenaar 50
64 Hans Elstgeest Leiden 80
65 Tom Rosdorff Nieuw Wetering 80
66 Nico Gerpot Capelle aan den IJssel 80
67 Hans Pranger Handel 80
68 Piet van der Kroft Reeuwijk-Dorp 80
69 Wiebe de Haan Buitenpost 80
70 Jorien Versteege Hengelo (G) 50
71 Wout Loeffen Odiliapeel 50
72 Patricia Wewer nb 50
73 Wim Bandsma jr. Hilversum 80
74 Wim IJsveld Millingen aan de Rijn 50
75 Karin IJsveld Millingen aan de Rijn 50
76 Mario van Wessel Rees (Duitsland) 80
77 Ton Kortekaas Duiven 80
78 J. Cranendonk Duiven 50
79 Trudy Geldhof nb 80
80 Marleen Brose Dinxperlo 80
81 Bertus van Ginkel Waarder 80
82 Elouise Kol Dinxperlo 80
83 Harrie Bril Schuinesloot 80
84 Sandra Fischer Ulft 50
85 Thom Marks Arnhem 50
86 Saskia Jongma Terborg 80
87 Robert Kommeren Spijkenisse 80
88 Rikie Treels Zutphen 80
89 Appie Bos Drachten 80
90 Jannie Bos Drachten 80
91 Wim van Cappelle Arnhem 80
92  A.P. Pieterse 80
93 Anto van Meerveld Nijkerk 80
94 Herwin Weststrate Hengelo 80
95 Gerdien Vonder Apeldoorn 80
96 Martino Meeuws Beek en Donk 50
97 Heidy Meeuws Beek en Donk 50
98 Frank Arends Arnhem 50
99 Ilona Klinkendon Barendrecht 80
100 Lisette van Blokland Alphen aan de Rijn 80
101 Sandra de Graaff Rotterdam 80
102 René van de Beemt Rozenburg 50
103 Wim Knöps Rockanje 50
104 Fred de Boer Velp 50
105 Paul van Hunen Veenendaal 50
106 Gijs Doeleman Nijmegen 50
107 Stijn Kreeftenberg Nijmegen 50
108 Niels Veerkamp Nijmegen 50
109 Mitchell Perdon Reek 80
110 Sjef Tielen Nijmegen 50
111 Ernie Dorré Arnhem 80
112 Thomas Leijtens 80
113 Mark Terink 50
114 E. Hakvoort Lelystad 80
115 René Beukema Groningen 80
116 Diana Vernes Huissen 50
117 Frans Weijsenfeld Doornenburg 50
118 Gerda Koper Herten 50
119 René Vos Arnhem 80
120 Riet Blonk-Wielhouwer Biddinghuizen 80
121 Hanneke Langeler Borne 50
122 Ruud Huiskamp Ulft 50
123 Lonneke Kolk van der Enter 50
124 Arjan Bogerd Leerdam 80
125 Simon Diermen van Amersfoort 80
126 Marleen Ramakers Geldrop 80
127 Jos Kuster Lichtenvoorde 80
128 Coert Peeters Almere 80
129 Jeroen den Otter Vught 50
130 Martin Hegeman Nieuw-Heeten 80
131 Frankwin Peters Wijchen 50
132 Frits Isenbügel Duiven 80
133 Gerard Philipsen Didam 80
134 Ronald Put Loenen 80
135 Frans Leijtens Dordrecht 80
136 Mathijs Wellens ‘s-Hertogenbosch 50
137 Leo Keuben Arnhem 80
138 Jeroen van den Bos Ellecom 80
139 Eva van Kesteren Utrecht 50
140 Siebe ten Have Nijmegen 50
141 P. Vis Nw. Vennep 80
142 Jacqueline Woudenberg-Morren Duiven 50
143 J. Woudenberg Duiven 50
144 Ap van Gelderen Geldermalsen 80
145 Arie Klootwijk Barendrecht 80
146 Marcel Dekker Uithoorn 80
147 Uitgevallen
148 Jacco Kasteel Arnhem 80
149 P. Poorts 80
150 Maria Hulstijn Hengelo G 50
151 Annick de Wit Deventer 50
152 Myrthe Oesterholt Nijmegen 50
153 Bertran Averink Rijssen 80
154 Afgemeld
155 Nicole van den Bulk Zutphen 50
156 Kaj Tannemaat Zutphen 50
157 Arie Kandelaars Deurne 80
158 Frits Majoor Duiven 80
159 Remko Rop Liempde 50
160 Lieke Verschuren Liempde 50
161 Ad Vermulst Boxtel 50
162 J. den Boer 50
163 Jermaine Methorst Ede 50
164 Marja Methorst Ede 50
165 Anja Wittenberg Oss 50
166 Arjan van den Biggelaar Oss 50
167 Hans Drinkenburg Wijchen 50
168 Linda Straatman Wassenaar 80
169 Paul Hendrikx Driel 50
170 Wiel de Bruin Coevorden 80
171 Gertrude Achterberg Zwartsluis 80
172 Titia Mulder Ureterp 80
173 Andries Ensing Oudega Smal 80
174 Gonard Mensink Broekland 80
175 Jan-Willem Grootenhuis Broekland 80
176 Ria Memelink Wehl 50
177 Gerard Memelink Wehl 50
178 Tonnie Keurntjes Didam 80
179 Pascal Kuiper Ulft 50
180 Ron Kuiper Ulft 50
181 Marco Wind Apeldoorn 50
182 Jenny Schemmekes Kampen 80
183 Bianca Wiggers Arnhem 50
184 Ricardo Berenbroek Nijmegen 50
185 Epi Hilverts Blijham 80
186 Ewout Fennis Arnhem 80
187 Marlies van Reenen Arnhem 50
188 David Burger Nijmegen 50
189 Casper Stolvoort Vierhouten 80
190 Leo de Wit Zwolle 80
191 Wim te Grotenhuis Dinxperlo 80
192 Han Caspers Aalten 80
193 Ben Visser Zevenaar 80
194 Peter Maessen Kessel 50
195 Hans Uitert Groningen 80
196 Gerhard Bolder Doetinchem 50
197 Rini van Son Beesd 80
198 P. Kuijper Dongen 50
199 Frank Bovelander ‘s-Hertogenbosch 50
200 Truus Vernhout Borculo 50
201 Peter van Leeuwen Zutphen 50
202 Marcel Meisters Etten 80
203 Afgemeld
204 Bas Molenaar Rosmalen 50
205 Harrie Valk Rosmalen 50
206 René Röling 50
207 Lars van de Wouw 50
208 Roel van Ewijk 50
209 Debby Nijenhuis 50
210 Astrid Breukelen 50
211 Merijn Hilte 50
212 Bas van Roozendaal 50
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225